+48 536 168 236 INFO@STUFE.PL

Schody Młynarskie StepHill

Schody Młynarskie StepHill

Produkt StepHill jest dedykowany dla użytkowników z limitowanym miejscem na instalację. Schody można ustawić pod kątem nawet do 67°, a ilość koniecznego miejsca które potrzebujemy to tylko 119 cm od ściany do najniższego stopnia. Schody posiadają profilowane stopnie, dzięki temu nawet użytkując pod dużym kątem zapewnione jest bezpieczeństwo. Dodatkowo wraz z produktem dostarczana jest barierka bezpieczeństwa, a jako dodatkowy element wyposażenia można zamówić druga barierkę.

Schody idealnie pasują np. do antresoli czy strychu. Są wykonane z wysokiej jakości drzewa, które jest gotowe do pomalowania czy też polakierowania. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich szukających niedrogich rozwiązań o bardzo dobrej jakości. Produkt jest dostarczany w paczkach o wadze do 55kg wraz z niezbędną instrukcją. Skontaktuj się z nami po więcej detali

Z najlepszej jakości Polskiego drzewa, aby służyły przez lata!

Żyjemy w czasach gdy budynki szczególnie w miastach są projektowane z myślą o wykorzystaniu dostępnej powierzchni w najlepszy możliwy sposób. Wielokrotnie nie ma mozliwości umieszczenia elementów zajmujących wiele miejsca. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem są schody StepHill, które zajmując ok 119cm pasują do każdego niedużego pomieszczenia. W gamie produktów Stufe dostępne są też schody Drewno & Metal Premium, które znajdą zastosowanie w większych pomieszczeniach np. Loftach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie porozmawiamy o współpracy.

1

Wymiary Schodów
Szerokość: 600mm
Całkowita szerokość z jedną barierką: 630mm
Długość (do dopasowania) 3050mm

2

Drewniane Stopnie:
Materiał: Drzewo Sosnowe
Rozmiar: grubość: 30mm, głebokość: 140mm (w miejscu profilowanym 80mm) Szerokość: 540mm
Rodzaj wykończenia: do lakierowania / malowania

3

Dodatkowe informacje:
Schody są dostarczane wraz z mocowaniami
Schody sa dostarczane wraz z barierką bezpieczeństwa
Odpowiednie dla miejsc o wysokości minimalnie 2800mm, jeżeli wysokość jest mniejsza schody można skrócić we własnym zakresie.
Dostarczane w paczce do samodzielnego złoęnia wraz z instrukcją. (Rozmiar paczki w centymetrach 305x19x15)
Całkowita waga ~ 55kg

Zapraszamy do kontaktu z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

New Field

12 + 14 =